Jdi na obsah Jdi na menu
 


Druhá miminka

21. 6. 2008

Z těchto miminek se již těší jejich noví majitelé

Růženka

Krásná bílá slečna s hnědýma očima, jemně rámovanýma šedou linkou.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Čelsi

Také krásná slečna, bílá s hnědýma očima a šedým proužkěm na hřbetě.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ajinka 

Rovněž králičí slečna, bílo- černě strakatá. Oči rovněž hnědé.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Miminko 4

Jediný kluk ve vrhu, bílý s šedým proužkem na hřbetě a hnědýma očima. Je to lvíček s mohutnou hřívou kolem krku.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Další fotky naší králičí rodinky z neděle 26.6.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Starší fotky miminak, ve věku 2 týdnů

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

odpověď

(admin, 26. 10. 2009 10:09)

To je nám moc líto, vím, že vám jí nic nenahradí, ale pokud se nebudete chtít dívat na prázdnou klec a budete chtít králíčka nového, tak plánujeme na vánoce miminka. Pokud vše dobře dopadne a miminka budou, což zatím nevíme, naše Dinka se nechce nechat prohmatat, tak ani nevíme, zda se zapuštění zdařilo. Ale pokud se miminka podaří a nějaké se vám bude líbit, tak ho u nás máte zdrama.
Jinak přiměte tedy upřímnou soustrast.
Dana

Králíček Ájinka

(Martin, 21. 10. 2009 0:18)

Zdravím.
Ajinka neměla mladé. Nepřipouštěli jsme ji. Bohužel Ájinka před třema hodinama umřela. Znovu po týdnu krvácela, vše vzalo rychlý spád. Během hodiny padala do stran a skonala. Byla moc krásná a udělala doma hodně radosti hlavně synovi Lukymu a dcera Deniska ( 7 měsíců ) z ní neodtrhla oči a pořád se na ní smála. Byla to Ájinka co nám dělala radost. Jinak, moc Vám děkujeme za odpověď. Nevím co v tuto chvíli psát. Mějte se a nashledanou. Moňa, Martin, Luky, Deniska.

odpověď

(admin, 17. 10. 2009 17:02)

Zdravím - králičí ramlice opravdu nekrvácí, a ani jsme se s tím doposud nesetkali. Po určité potravě mívají někdy červenou moč - ale není to krví. Stává se to například po pampeliškách, ale vzhledem k roční době to asi nebude tento případ. Určitě to chce dobrého a zkušeného veterináře, takhle na dálku se asi nedá radit, nevím ani zda už měla mladé či ne.
A k té hmotnosti - 2kg nejsou až tak moc, tabulkově je standart u toho plemene (lvíčci) v dospělosti 1,5 kg. V závislosti na pohybu a stravě to může být až dvojnásibek - pokud je králíček obézní. Miminka od nás se kterými jsme v kontaktu mívají po rodičích hmotnost 1 - 1,5 kg. Jeden velmi obézní samec od nás má dokonce 2,5 kg - ale viděla jsem ho a majitelka ho velmi překrmuje - dává mu zrní tolik, kolik sní a laskominy k tomu, pak králíček se z dlouhé chvíle přejídá. Králíčci musí mít vždy dostatek sena a vody. Zrní je nutné dávkovat a laskominy jen občas. Obezita je pro králíčky velmi nezdravá a dopřáváním jim jejich majitelé zbytečně zkracijí a ztrpčují život.
Doufám, že jsme pomohla
Dana

Králíček Ájinka

(Monča, 15. 10. 2009 22:45)

Dobrý večer, já jsem majitelka Ájinky, králíčka od Vás ( druhý vrh ).Chtěla jsem se zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti, když krvácí králíček.Nevěděla jsem jestli samičky taky nějak krvácí.Doktor nám řekl, že králíčci nekrvácí. Měli jsme 2.týdny kapičky a 3.týden injekce.Snad na nějaký zánět,ale Ájinka nám krvácí zase tak nevím. Doufám, že to nebude nějaký nádor. Proto se ptám Vás jestli už jste se stím někdy setkali. Vždy když si myslíme, že je to už dobrý, začne krvácet, teď naposledy to bylo nejvíc tři loužičky.Teď zkoušíme dietu, prý to můžou být i kameny.Prohlížela jsem si Vaše fotečky, tak asi jediná naše Ájinka je obr, má 2 kg :-)) Ale je krásná. Děkuji za odpověď Moňa